Koxpcu.Forum.St Yönleniyorsunuz.....
Metin2 & Knight Online Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forumumuza Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın , Değil İseniz Lütfen Üye Olun . Forumumuz Hayırlı Günler Diler ...

Metin2 & Knight Online Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forumumuza Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın , Değil İseniz Lütfen Üye Olun . Forumumuz Hayırlı Günler Diler ...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bütün Sayfa Görevleri Ayrıntılı Anlatim

YazarMesaj
Typhacking

Typhacking

Rep Puanı : 375

Bütün Sayfa Görevleri Ayrıntılı Anlatim Empty
MesajKonu: Bütün Sayfa Görevleri Ayrıntılı Anlatim   Bütün Sayfa Görevleri Ayrıntılı Anlatim EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 10:04 pm

Simdi arkdaslar bildiginiz gibi m2 oyuncuları bu sayfa görevlerinden cok cekiorlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bende m2 oyuncularına yardım amacıyla bütün sayfa görevlerini anlatacagim. 1.SAYFA GÖREVİ=20 gms kilç alip seyyar saticya götür sayfayı al uriele götür.
2.SAYFA GÖREVİ=elit ork büyücüsü kes sayfa cikana kadar.
3.SAYFA GÖREVİ=tapinaktaki tombul fanatikleri sayfa cikana kadar kes[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
4.SAYFA=wha aniti ve su anitini bul. SU anıtı sarılarda.WHA ANİTİ MAYMUN ZİNDANINDA .ORTA MAYMUN ZİNDANIYDI HERHALDE.HATIRLAMIYORUM.
5.SAYFA GÖREVİ=2 .köydeki wahsi yüzbasiyi sayfa cikana kadar kes.
6.SAYFA GÖREVİ=örümcek zindanındaki agresif penceleri sayfa cıkana kadar kes .
7.SAYFA GÖREVİ=örümcek zindanındaki yanıp sönen ısıga gidin bi anit war tiklayin olur.
8.SAYFA GÖREVİ cöl haydutu kesin gölge metninden ve çölün ortasinda cikior Not=Güçlü Çöl Haydutu olmayacak.
9.sayfa görevi=örümcek zindanında zehirli penceni oldugu slotları kesin her an düsebilir .10.SAYFA GÖREVİ= buz dagindaki buz çölü der orda yani sohan daginda kagitlara eleyin .11 SAYFA GÖREVİ=kücük zehirli örümcegi kes örümcek zindnaı giristeki yavru örümcekler 12.SAYFA GÖREVİ= chunjo imp daki aniti bul wadiden sari ülkeye gidin 13.SAYFA GÖREVİ: gulyabani kesin ve seytan kulesinin arkdasindaki anita tikla.Bütün sayfa görevleri bu kadardir +rep pls emege Saygı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bütün Sayfa Görevleri Ayrıntılı Anlatim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAMACHİLİ BÜTÜN SW LER BURADA GELİN +REP PLS
» --- At Görevleri --- 1~22
» PvP CLienT PayLaşımm Herşey AyrınTıLı...
» Çook Ayrıntılı Kasma yerleri
» Oto Kasma [ResimLi Anlatım]