Koxpcu.Forum.St Yönleniyorsunuz.....
Metin2 & Knight Online Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forumumuza Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın , Değil İseniz Lütfen Üye Olun . Forumumuz Hayırlı Günler Diler ...

Metin2 & Knight Online Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forumumuza Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın , Değil İseniz Lütfen Üye Olun . Forumumuz Hayırlı Günler Diler ...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla

2 posters
YazarMesaj
Typhacking

Typhacking

Rep Puanı : 375

XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla Empty
MesajKonu: XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla   XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla EmptyPerş. Şub. 11, 2010 11:07 pm

Arkdaşlar daha önce birçok kez eksik bir şekilde verildi ben size herşeyiyle anlatmak istedim buyrun linklerden başlamak istiyorum eski site kapatıldı ve artık açılmaz yerine bu site geldi:
Anasayfa:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

Shop:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url] shop açıktır kapalı değildir

Üyelik: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]

Download: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/url]
Şimdi arkdaşlar dowloadda ilk çıkan yerdeki linke tıklayın kaydedin indirin warsa metin 35 in içine atın yoksa metini silin tekrar kurun pacth yüklemden içine atın
Üyelikde ise
1.Id
2.Şifre 9 karakter en az
3.Tekrar şifre
4.E-mail
5.Gerçek isminiz
6.Cinsiyet
7.K.silme kodu 7 haneli bir sayı yazın
8.G.soru burda takılan warsa söyleyeyimmm ilk soruyu seçin ve altalara bunu yazın kopyala yapıştırla 狗 bu çincede köpek demek sorudada onu en sevdiğiniz hayvanınız diyor saten
9.G cevapın tekrarı
10 ve ilerisi isteğe bağlı yazmasanızda olur

OYUN İLE İLGİLİ BİLGİLER:
Oyuna başlarken asker at geliyor ve bazı günler %200 bonus var çoğu item markette ve diğer npclerde bulunmaktadır zevkli pvp dir konuyu açmaktaki amacım rep değildir sadece teşekkür ve yorum yeterlidir alıntı yapmadım herşey bana aittir sorun olursa ö.m atın herzaman cvp yazarım

bu market

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 135KB.

bu silah satıcısı silahların çoğu+9 dur

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 157KB.

bu zırh satıcısı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 159KB.

bu kazmacı deok bae

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 163KB.

bu balıkçı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x1024 and weights 149KB.

buda o.yarımcısı bk ci
fearsface

Rep Puanı : 1

XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla Empty
MesajKonu: Geri: XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla   XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla EmptyC.tesi Şub. 27, 2010 8:03 pm

Deniyelim Smile

XY longju yeni siteleri ve geniş anlatımıyla
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 91 longju yeni privite server download ve üyelik[resimli anlatım]
» OsmanliMt2 > Yeni İp Si İle Kapanmamk üzere acildi Hemde Yep Yeni Taze. Gir
» OsmanliMt2 > Yeni İp Si İle Kapanmamk üzere acildi Hemde Yep Yeni Taze. Gir
» AbazaMt2 En Guzel Pvp Game (Longju Turkcesi)
» [Yeni] Metin2 Multihack 6.1 l Desing By Typhacking