Koxpcu.Forum.St Yönleniyorsunuz.....
Metin2 & Knight Online Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forumumuza Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın , Değil İseniz Lütfen Üye Olun . Forumumuz Hayırlı Günler Diler ...

Metin2 & Knight Online Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forumumuza Üyeyseniz Lütfen Giriş Yapın , Değil İseniz Lütfen Üye Olun . Forumumuz Hayırlı Günler Diler ...

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni bir server'da Sağlam Playerlardan oluşan Team kurmayı düşünüyorum. İÇERİ..

YazarMesaj
Typhacking

Typhacking

Rep Puanı : 375

Yeni bir server'da Sağlam Playerlardan oluşan Team kurmayı düşünüyorum. İÇERİ.. Empty
MesajKonu: Yeni bir server'da Sağlam Playerlardan oluşan Team kurmayı düşünüyorum. İÇERİ..   Yeni bir server'da Sağlam Playerlardan oluşan Team kurmayı düşünüyorum. İÇERİ.. EmptyC.tesi Şub. 06, 2010 10:04 am

Görüşmek isteyen arkadaşlar : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eklesinler konuşalım. Benim görüşüm Tüm Job'ların eşit olduğu bir server'da sağlam bir team yapmak. Bekliyorum..

Yeni bir server'da Sağlam Playerlardan oluşan Team kurmayı düşünüyorum. İÇERİ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni açıldı..75/1 DB..+7 FP ..Ezik Takılar..Unique yok..Sadece Bronze Belt +1..İçeri.
» OsmanliMt2 > Yeni İp Si İle Kapanmamk üzere acildi Hemde Yep Yeni Taze. Gir
» OsmanliMt2 > Yeni İp Si İle Kapanmamk üzere acildi Hemde Yep Yeni Taze. Gir
» Hiç Görülmemiş Bir Irk<Japon Karekterler Hayal Edin Ve İçeri Girin (:
» WwW.pkturk.Com 83 LWL İTEMLİ BAŞLANGIC DEDİCATED SUNUCU VE XSKİP GUVENCESİ İÇERİ!